Jdi na obsah Jdi na menu
 


Apalucha 2010

   Tak jsme uspořádali takový větší srazík na chalupě Apalucha. Sešla se nás pěkná banda a k tomu ještě 5 dětiček. Lidičky se postupně sjížděly a v 20 hodin už jsme byli všichni. Každý dovezl nějaký proviant, takže to nakonec vypadalo jako kdybychom tam měli být celý týden. V pátek nám počasí nepřálo vůbec. Ale sobota už byla přeci jen lepší. Jenže my jsme si to užili i když nám počasí nepřálo. Atmosféra byla přátelská, zábava bezprostřední a nezapomenutelná.

   V pátek jsme ohýnek nedělali. Pobývalo se uvnitř. Povídalo se, tančilo a popíjelo co hrdlo ráčilo i neráčilo. Dětičky si vyhrály samy a svoje rodiče ani nepotřebovaly. V pátek se šlo spát něco kolem 4 hodiny ranní.

   V sobotu nám počasí přálo o něco víc než v pátek. Někdo šel na procházku, někdo jen tak odpočíval, každý něco…. Grilovali jsme kuřátka a masíčko. Stejně jako v pátek tak i v sobotu se povídalo, tančilo a popíjelo co hrdlo ráčilo i neráčilo. Dětičky řádily jak černá ruka, ale jinak byly hodné a šly spát déle než měly J

   Už se těšíme na další takový srazíček…

 

   A ještě několik hlášek:

   Malá Natálka potká na wc Trumpetku40 a ptá se: "Jé teto Trumpetko ty taky někdy čůráš???"

   Děti chtěli aby je kaštánek lechtal ale bylo mu zle po tahu, děti na něj: Vojto ale včera jsi nás chtěl lehtat. A odpověd' byla: Ty vole, ale to jsem nebyl zbouranej jako kráva."

   Vyhrůžka dětem před odjezdem domů: Opovaž se doma vyprávět o tom co se tady dělo!!!

   Odpověd' na dotaz jakou kávu: Já si dám rozpustilou kávu.

   Zuzka: On mi sežral maso!!!

   Je tu tak křivá podlaha, nebo už jsem na šrot?

   Děti koho až do neděle neuvidíme dostane medaili a pánové se samozřejmně také zůčastní hry.